HDStreams.pl - oglądaj online

Depeche Mode – PGE Narodowy – Warszawa – Powtórka

Depeche Mode – PGE Narodowy – Warszawa – Powtórka. Depeche Mode swoją nadchodzącą trasę nazwał “Global Spirit Tour”. Grupa na swoim Facebooku opublikowała rozpiskę pierwszej części tournée, która obejmie Europę. Na liście tej znalazła się data 21 lipca.

Wtedy to Depeche Mode wystąpią na Stadionie Narodowym w Warszawie. Anglicy promować będą nadchodzący album “Spirit”, który ukaże się wiosną 2017 roku. Nie od dziś wiadomo, że Depeche Mode cieszy się sporą popularnością w Polsce i bilety na jego koncerty rozchodzą się w zawrotnym tempie. Informacje dotyczące następcy płyty „Delta Machine” oraz trasy promującej nowe wydawnictwo wyciekły kilka dni przed konferencją zespołu w Mediolanie, która odbyła się 11 października 2016.

Zespół ruszy w europejską trasę koncertową, która rozpocznie się w maju 2017. Podczas konferencji przedstawiono mapę trasy, na której znalazła się również Warszawa. Koncert odbędzie się 21 lipca 2017 roku na PGE Narodowym. Brytyjska grupa muzyczna z kręgu elektronicznego popu, która powstała w 1980 w Basildon w Wielkiej Brytanii. Aktualnie członkami zespołu są Dave Gahan (wokal), Andrew Fletcher (klawisze) i Martin Gore (klawisze, gitara elektryczna i wokal).

Cała trójka należała do składu grupy od początku jej istnienia. Nazwa grupy powstała na podstawie inspiracji francuskim magazynem mody, zasugerował ją Gahan. Powstanie Depeche Mode poprzedzała grupa Composition of Sound. W 2006 zespół zdobył statuetkę MTV Europe Music Awards w kategorii „najlepszy zespół”. Grupa sprzedała ponad 100 milionów swoich albumów na całym świecie i jest jedną z najlepiej sprzedających się formacji muzycznych w historii.

Depeche Mode – PGE Narodowy [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, AKCJE FESTIWALOWE, LINE-UP, FESTIWAL ONLINE]

Na występ Depeche Mode polscy fani chcą podczas wybranych utworów przygotować specjalną oprawę:
So Much Love / Where’s The Revolution

Prośba, aby zabrać na koncert czerwone balony, którymi będziemy machać w czasie tych utworów.
Never Let Me Down Again

Tuż przed tym, jak Dave zaprosi fanów do machania rękami wszyscy zakładamy fluorescencyjne bransoletki, albo glowsticki. Tak, aby w momencie, gdy rozpocznie się machanie stadion rozświetlił się dziesiątkami tysięcy świecących w ciemności rąk.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *