HDStreams.pl - oglądaj online

Evanescence – Warszawa Torwar – Powtórka

Evanescence – Warszawa Torwar – Powtórka. Zapraszamy na transmisje z pierwszego w Polsce koncertu grupy Evanescence, która wystąpi 20 czerwca w warszawskiej hali Torwar. Początek transmisji przewidziany jest na godzinę 19:00.

Evanescence wystąpią po raz pierwszy w Polsce! Koncert będzie częścią trasy promującej ostatni album formacji. 20 czerwca w Warszawie z ust niezwykle hipnotyzującej Amy Lee usłyszymy między innymi takie utwory jak: “The Other Side”, “My Immortal”, czy najbardziej charakterystyczne “Bring Me to Life”.

Powstały w 1995 roku zespół Evanescence, zadebiutował albumem Fallen, dzięki któremu zdobył dwukrotnie nagrodę Grammy. Krążek pokrył się siedmiokrotnie platyną w Stanach Zjednoczonych i zapewnił formacji trasy koncertowe na całym świecie. Niedługo potem powstał kolejny album studyjny zatytułowany „The Open Door”. W sumie do tej pory zespół ma na swoim koncie blisko 25 milionów sprzedanych płyt oraz ponad 23 miliony fanów na portalach społecznościowych. Z kolei wyświetlenia kultowego przeboju „Bring me to life” sięgają ponad 300 milionów!

Zespół powrócił po kilkuletniej przerwie na deski światowych scen z trzecim albumem zatytułowanym po prostu “Evanescence”, który jak twierdzi sama wokalistka, jest silniejszy i podkreśla charakter grupy. Krążek składa się z 12 utworów, które akcentują operowy, płomienny i pełen pasji wokal Amy Lee. Cały projekt jest swoistym symbolem ponownego zjednoczenia zespołu. Teksty, które możemy odnaleźć na płycie, przenoszą nas w świat gotyckiej atmosfery i drogi ku nieznanej przyszłości. Jak wspomina sama wokalistka: – Powodem, dla którego nasza muzyka jest nostalgiczna i zarazem dramatyczna to moje emocje, muzyka jest jedynym sposobem, żeby je uwolnić z serca. Słowa same w sobie nie wystarczają. Tworzenie muzyki leczy moje serce – twierdzi Amy Lee.

Evanescence – Warszawa Torwar [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, AKCJE KONCERTOWE, BILETY, KONCERT ONLINE]

Koncert w hali Torwar w Warszawie będzie długo oczekiwanym wydarzeniem. Miłośnicy formacji Evanescence po raz pierwszy będą gościć artystów w Polsce. Jak podkreślają członkowie zespołu, fani to jedna z największych radości przy okazji tras koncertowych.

-To będzie niezwykłe święto muzyki rockowej i gotyckiego brzmienia. Nieprzeciętny głos Amy Lee zdecydowanie przeniesie Torwar w inny wymiar. Formacja Evanescence przyjęła nasze zaproszenie na pierwszy w Polsce koncert, na który od lat z niecierpliwością czeka polska publiczność.

Retransmisja koncertu do obejrzenia [TUTAJ] lub
Do pobrania [TUTAJ]

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *