HDStreams.pl - oglądaj online

Gorillaz – Warszawa – Katowice – Powtórka

Gorillaz – Warszawa – Katowice – Powtórka. Popularny skład Gorillaz wystąpi 14 czerwca 2017 w Warszawie i 18 czerwca w Katowicach. Będą to ich pierwsze koncerty w Polsce, a oba pokaże HDStreams.pl Zapraszamy!

Oczekiwane przez wszystkich fanów koncerty Gorillaz w Europie nachodzą. Już w czerwcu brytyjska grupa wystąpi w czterech miastach: Budapeszcie, Kolonii, a także – co dla nas najważniejsze – Warszawie i Katowicach.

Gorillaz właśnie ogłosili, że zagrają w tym roku aż dwa koncerty w Polsce – w Warszawie i Katowicach. Na tę wiadomość fani grupy czekali ładnych parę lat, ale to nie wszystko. Muzycy mają bowiem jeszcze kilka ciekawych, technologicznych asów w rękawie. Jednym z nich była możliwość porozmawiania – po raz pierwszy w historii – na żywo z wirtualnymi członkami Gorillaz. Spotkaliśmy się z nimi w Londynie i zapytaliśmy m.in. o to, co szykują dla polskich fanów.

Premiera najnowszego krążka Gorillaz “Humanz” już za kilka dni. W związku z tym, 20 kwietnia na oficjalnym kanale Electronic Beats na YouTubie, transmitowano na żywo wywiad z członkami zespołu, jakiego dotychczas nie było. Znany z BBC Radio 1 dj MistaJam rozmawiał m.in. o nowym albumie z basistą grupy Murdockiem i wokalistą oraz klawiszowcem – 2D. Animowanym członkom zespołu, którzy tryskali humorem, przeczytano również wybrane pytania kilku szczęśliwców z całego świata.

Gorillaz – Warszawa – Katowice [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, AKCJE KONCERTOWE, BILETY, KONCERT ONLINE]

Co chcieli wiedzieć fani? Pytali o znamienitych gości, których będzie można usłyszeć na nowej płycie (Grace Jones, Mavis Staples, Jehnny Beth, Pusha T czy Noel Gallagher), życie prywatne muzyków, a nawet o to, kto jest ulubionym pisarzem Murdoca (ciekawostka: to Bob Kerouac, rzekomy “daleki krewny” Jacka, który napisał książkę… “Przy drodze” ;)). Wirtualni artyści opowiedzieli też o tym, co robili przez ostatnich 7 lat i jak wykorzystują w swojej twórczości nowe technologie.

– Słychać je w naszym brzmieniu. Murdoc wykorzystuje różne dźwięki dzięki samplom. Na nowej płycie w ogóle jest dużo elementów muzyki elektronicznej. Brzmią bardzo dobrze – mówił 2D.

Retransmisja koncertu do obejrzenia [TUTAJ] lub
Do pobrania [TUTAJ]

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *