HDStreams.pl - oglądaj online

House of Gladiators 1 – Katowice – Powtórka

House of Gladiators 1 – Katowice – Powtórka. Zapraszamy na transmisje z gali MMA nowo powstałej organizacji House of Gladiators. Transmisja gali odbędzie się w najbliższą sobotę i w całości będzie do obejrzenia na HDStreams.pl

Jak mówią o sobie sami organizatorzy: Jesteśmy nową organizacją Mixed Martial Arts, ale jakże mocną, energiczną i rosnącą w coraz większą siłę! Jesteśmy gotowi, by najefektowniejszym „ciosem” wejść w Wasze zmysły, dostarczając wyjątkowych emocji i wrażeń podczas widowiska sportowego, ale i pozostawiając po nim pragnienie przeżycia tego, co najmniej, raz jeszcze!

Wykorzystując moc walecznego serca i siłę heroicznego ducha pragniemy także, zakończyć nokautem troski potrzebujących ludzi i zwierząt. Nieodłącznym towarzyszem każdej Gali będą akcje charytatywne, które dzięki wsparciu szacownych osobistości ze świata MMA, nabiorą bogatej atrakcyjności licytacyjnej.

House of Gladiators 1 – Katowice [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Honor Gladiatorów będzie mierzony również w litrach – litrach oddanej krwi, jako wsparcia dla akcji krwiodawstwa Łukasza Jurasa Jurkowskiego „Krwawy Sport”.

WALKA SEMI-PRO
– Patryk Klapsia vs Marcin Wnuk Lipiński

PIERWSZA WALKA ZAWODOWA
– Pavel Baklanov vs Dariusz Ząbek

WALKA ZAWODOWA
– Ruslan Chapko vs Kamil Wojciechowski

WALKA ZAWODOWA
– Ivan Slyvinskyi vs Przemysław Fajer

CO- MAIN EVEN FIGHT
– Artem Petrevich vs Krzysztof Marczuk

WALKA WIECZORU
– Andrei Zaksheuski vs Piotr Poniedziałek

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *