HDStreams.pl - oglądaj online

Kraków Live Festival 2017

Kraków Live Festival 2017. Zapraszamy na transmisje z kolejnej edycji Kraków Live Festiwal 2017. Wśród tego rocznych wykonawców wystąpią takie gwiazdy jak Ellie Goulding, Ten Typ Mes, Wiz Khalifa czy gwiazda festiwalu – Lana Del Rey. Początek transmisji od godziny 17:00 tylko na HDStreams.pl

To właśnie w tych dniach na terenie Muzem Lotnictwa Polskiego odbędzie się tegoroczna edycja Krakow Live Festival. Na dwóch scenach muzycznych: Main Stage oraz Krakow Stage, zobaczymy ponad 15-artystów z Polski i reszty świata.

Kraków Live Festival już na stałę zaistniał na mapie najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce. W Krakowie zobaczymy dwie artystki, które należą do światowej czołówki muzyki pop. Jedna z nich wystąpi na scenie głównej w piątek. Będzie to Ellie Goulding. Natomiast druga z nich, Lana Del Rey, wystąpi na tej samej scenie, ale w sobotę. Hip-Hop na tegorocznej edycji festiwalu również będzie dosyć mocno reprezentowany. Oprócz jednej z gwiazd tego gatunku muzycznego, Wiza Khalify, na jedynym koncercie w Europie pojawi się również Travis Scott. Dla wielu jest on numerem jeden światowego rapu. Listę zamyka irlandczyk Rejjie Snow.

Dodatkowo również na scenie głównej zobaczymy rockowo-alternatywną grupę – alt-J. Zaprezentują oni swój premierowy, ale już świetnie odbierany album, który został zatytułowany „Relaxer”. Wystąpi także Brytyjska artystka Birdy, która znana jest między innymi z radiowych hitów jak: „Skinny Love”, „People Help the People” i „Wings”. Stawkę zamyka australijski wokalista Nick Murphy, który jest przedstawicielem takich gatunków muzycznych jak: soul, elektronika i trip-hop.

Kraków Live Festival 2017 [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, AKCJE FESTIWALOWE, LINE-UP, FESTIWAL ONLINE]

Polską scenę natomiast reprezentować będzie między innymi: Pezet, xxanaxx, Ralph Kaminski. Dodatkowo na Kraków Stage zobaczymy także: Piota Ziołe, Ten Typ Mes, Pablopavo i Ludziki, Holak i Bovska. Wszyscy z nich na żywo prezentują się doskonale i mają swoim repertuarze, prawdziwe hity muzyczne.

Poniżej przestawiamy lineup imprezy:

18 sierpnia – piątek
Main Stage:
17:00 – Birdy
19:00 – Travis Scott
21:00 – Alt-J
23:00 – Ellie Goulding

Kraków Stage:
18:00 – Bovska
20:00 – Piotr Zioła
22:00 – Pablopavo i Ludziki
00:30 – Ten Typ Mes

19 sierpnia – sobota
Main Stage:
17:00 – Pezet
19:00 – Nick Morphy
21:00 – Wiz Khalifa
23:00 – Lana Del Rey

Kraków Stage:
18:00 – Holak
20:00 – Ralph Kamiński
22:00 – Xxanaxx
00:30 – Rejjie Snow

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *