HDStreams.pl - oglądaj online

MFC 12 – Zielona Góra

MFC 12 – Zielona Góra. Zapraszamy na transmisje online, z dwunastej już gali Makowski Fighting Championship, która jest jedyną polską organizacją kickboxingu dla której walczyli zawodnicy aż z 23 krajów na świecie. Początek transmisji od godziny 19:00 tylko na HDStreams.pl

Od początku istnienia organizacji, współpracuje ona ściśle z World Kickboxing Network, która jest światową federacją kickboxingu. Do tej pory zorganizowanych zostało aż jedenaście edycji gali Makowski Fighting Championship, podczas której odbyło się 27 walk o pas mistrzowski, 13 o tytuł Mistrza Świata WKN oraz 14 starć, w których stawką był międzynarodowy tytuł Mistrza Polski WKN.

O pasy mistrzowski walczyli najbardziej utytułowani zawodnicy z Polski i reszty świata. Nie bez powodu mówimy tutaj o zagranicznych zawodnikach z 23 krajów, ponieważ reprezentują oni bardzo wysoki poziom, a wielu z nich walczył między innymi dla tak prestiżowych światowych organizacji jak: Glory, Kunlun Fight, czy UFC.

Dla Tomasza Makowskiego, który jest ośmiokrotnym mistrzem świata w K-1 i Muay Thai, od zawsze najważniejszy był zawodnik. Poprzeczka zawsze zawieszana była wysoko, a zawodnicy dobierani wg. poziomu umiejętności. Gale Makowskiego są najbardziej wyczekiwanymi wydarzeniami sportowymi w Polsce. Reprezentują bardzo wysoki poziom sportowy, bo to właśnie zawodnicy tworzą te wspaniałe widowiska i zapewniają kibicom wiele niezapomnianych emocji.

MFC 12 – Zielona Góra [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Podczas gali MFC 12 czeka nas wiele atrakcji. Pojawią się starzy mistrzowie, nowe twarze i walki rewanżowe, a wszystko to dzięki dobrze znamym zawodnikom. W ringu zobaczymy reprezentantów takich państw jak: Niemcy, Słowacja, Rumunia i Demokratyczna Republika Konga. Polską scenę sportów walki reprezentować będą między innymi: Tomasz Makowski, Paweł Jędrzejczyk, Michał Szmajda, Sławomira Przypis, Maciej Zembik, Marcin Bodnar, Bartłomiej Wawryszyn, oraz Emilia Czerwińska. Poniżej przedstawiamy pełną rozpiskę gali:

Walka o tytuł mistrza MFC
K-1 79 kg.: Paweł Jędrzejczyk vs. Donovan Wisse

Główna karta
K-1 +91 kg.: Marcin Bodnar vs. Alija Tucak
K-1 86 kg.: Mateusz Urbanowicz vs. Gerado Atti
K-1 73 kg.: Michał Szmajda vs. Vladimir Konsky
K-1 81 kg.: Grzegorz Czerny vs. Razvan Ivorciuc
K-1 69 kg.: Wojciech Kazieczko vs. Kevin Schotz
Muay Thai 63,5 kg.: Maciej Zembik vs. Pavel Magureanu
K-1 81 kg.: Sławomir Przypis vs Bartłomiej Domalik
K-1 62 kg.: Michaela Michl vs. Emilia Czerwińska

Walki wstępne
K-1 69 kg.: Adrian Tomala vs. Denis Ozga
K-1 61 kg.: Michał Gołębiowski vs. Mateusz Słowik

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

Post navigation

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *