MMA Maximus Warriors 5 – Sułkowice

MMA Maximus Warriors 5 – Sułkowice. Zapraszamy na transmisje z piątej już edycji sułkowickiej gali MMA – Maximum Warriors 5, którą jako jedyna pokaże HDStreams.pl.Sułkowicki Klub M-Maximus już po raz piąty organizuje Galę MMA Maximus Warriors, a po raz drugi odbędzie się ona w Sułkowicach.

Jako że pierwsza gala odniosła wielki sukces, ciesząc się ogromnym zainteresowaniem kibiców, organizatorzy postanowili zorganizować kolejną. Na kibiców czeka mnóstwo atrakcji i emocji. Walki zawodników z klubu M-Maximus oraz zaprzyjaźnionych zawodników z całej Polski będzie można zobaczyć w oktagonie, na telebimie oraz w relacji na żywo na stronie klubu.

Jak zapowiadają organizatorzy: „Odbędzie się turniej walk MMA w wadze ciężkiej – open, a w walkach wieczoru zobaczymy gwiazdy MMA, w tym Kevina Szaflarskiego, który jest utytułowanym zawodnikiem MMA i jako jedyny Polak zdobył Mistrza Świata w Las Vegas, posiada wiele tytułów, m.in. Mistrza Polski MMA, Mistrza Polski MMA full contact, Mistrza Polski ADCC.

MMA Maximus Warriors 5 – Sułkowice [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Przerwy między występami umilą kibicom występy MMA Chicks, czyli dziewcząt przynależących i trenujących w klubie M-Maximus oraz prowadzących tam zajęcia zumba fitness. Galę poprowadzi wielokrotny Mistrz Świata w Trójboju Siłowym Federacji WPA Robert Nemś. Gala odbędzie się w sobotę 9 września 2017 r. o godz. 19:00 na hali sportowej przy ul. Sportowej 51.

Rozpiskę gali podamy po oficjalnym ważeniu, które odbędzie się 8 września. Obecnie karta walk jest dopinana i jak zapewniają organizatorzy nie zabraknie emocji i niespodzianek.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *