MMA Way – Żary – Powtórka

MMA Way – Żary – Powtórka. 24 czerwca w Żarach będzie miała miejsce pierwsza gala nowo powstałej organizacji MMA Way. Transmisja od godziny 19:00 tylko na HDStreams.pl.

W walce wieczoru tego wydarzenia zawodnik Ankos MMA – Kamil Oniszczuk (MMA 2-0) stanie do walki z debiutującym na zawodowym ringu Pawłem Szają. Walka odbędzie się w limicie 77 kg i na dystansie 3x5min. Oniszczuk swoją ostatnią walkę stoczył na gali GSW w Międzychodzie w październiku ubiegłego roku. W trzeciej rundzie pokonał wtedy przez TKO Dominika Szalczyka. Zadebiutował na Soul FC jednogłośnie punktując Bartka Siwka.

Powstające swego czasu jak grzyby po deszczu kolejne organizacje MMA w kraju, na moment zwolniły, by wraz z wiosną rozpoczął się okres prosperity. Tym razem padło na województwo lubuskie, a dokładnie Żary, gdzie 24 czerwca rozegra się kilka ciekawych pojedynków, wartych uwagi lokalnego fana.

MMA Way – Żary [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Wg zapowiedzi, najważniejszym pojedynkiem tego wieczoru będzie starcie Kamila Oniszczuka z Pawłem Szają, który odegra rolę gospodarza. Szaja (0-0) dopiero zadebiutuje w zawodowym MMA, ale ma za sobą historię na amatorskiej scenie. Po drugiej stronie klatki, będzie miał przeciwko sobie poznańskiego Oniszczuka (2-0), który nie zaznał jeszcze goryczy porażki na zawodowym ringu. Ten również ma za sobą amatorskie doświadczenie, w tym starty na galach AFC/PLMMA, które są dobrym etapem przejściowym dla fighterów planujących przejście na zawodowstwo.

Rozpiska cały czas jest uzupełniana, jak tylko otrzymamy informację zaktualizujemy posta.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *