HDStreams.pl - oglądaj online

Papa Roach – Warszawa

Papa Roach – Warszawa. Zapraszamy na transmisję koncertu amerykańskiej grupy Papa Roach, która zagra 19 września 2017 r. w warszawskiej Progresji w ramach promocji nowej płyty „Crooked Teeth”. Początek transmisji od godziny 19:00 tylko na HDStreams.pl

Początkowo znani byli jedynie w rodzinnych okolicach, ale dzięki singlowi ‘Last Resort pochodzącego z albumu ‘Infest’ szybko zdobyli międzynarodową sławę. Dwie nominacje do nagrody Grammy, światowe trasy z Eminemem i Marylinem Masonem sprawiły, że dziś ich utwory biją rekordy popularności na YouTube, a płyty sprzedawane są na całym świecie w ponad 10 milionach egzemplarzy.

Na fali niegasnącej popularności juz wkrótce do Polski przybędzie legenda rocka Papa Roach! 24 listopada w warszawskiej Progresji polscy fani będą mogli odśpiewać największe przeboje grupy: “Last Resort”. Between Angels And Insects”, “She Loves Me Not” czy “Forever”. Prosto ze słonecznej Californii grupa przywiezie do nas muzykę z gorącego jeszcze albumu “The Connection”, który ukaże się już 2 października. Albumy tego zespołu zazwyczaj pokrywały się złotem lub platyną, a ich sprzedaż przekroczyła juz dawno ponad 15 milionów płyt na całym świecie.

Od czasu kiedy Papa Roach po raz pierwszy stanęli na scenie jako zespół w szkolnym konkursie talentów, brawurowo wykonując utwór Jimmiego Hendrixa “Fire” minęło prawie 20 lat! W tamtym czasie panowie nie zdawali sobie pewnie sprawy z tego jak potoczy się ich kariera – 6 albumów studyjnych i siódmy w drodze! Trasy koncertowe u boku Incubus czy Deftones, bardzo pomogły zespołowi w karierze, ale bardzo szybko Papa Roach zyskał własną publikę, wierną im do dziś.

Papa Roach – Warszawa [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, AKCJE FESTIWALOWE, LINE-UP, FESTIWAL ONLINE]

Przez lata muzyka tego zespołu ewoluowała. Pierwsze płyty utrzymane były w klimatach nu metalu, rap metalu, potem kolejne prezentowały hard rocka, heavy metal czy post – grunge. Wraz z płytą “Metamorphosis” w 2009 roku zespół przeszedł kolejną transformację – było znowu mocniej i jeszcze szybciej. Wokalista Jacoby Shaddix o muzyce Papa Roach: “Jesteśmy zespołem, który krąży pomiędzy metalem, hardcorem, punk rockiem i popem. Staramy się to wszystko zgrabnie połączyć”.

Dla muzyków balansowanie pomiędzy stylami jest naturalną rzeczą. Są oczywiście i takie elementy, które się nie zmieniają, ale delikatne metamorfozy czynią Papa Roach jeszcze bardziej interesującym i zaskakującym. W roli supportu zaprezentuje się Frank Carter & The Rattlesnakes.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *