HDStreams.pl - oglądaj online

Red Hot Chili Peppers – Kraków – Powtórka

Red Hot Chili Peppers – Kraków – Powtórka. Zapraszamy na transmisje koncertu Red Hot Chili Peppers, którzy już w najbliższy wtorek, 25 lipca 2017 roku, ponownie wystąpią w Polsce na stadionie Cracovii.

Podczas krakowskiego koncertu na pewno zespół zaprezentuje najnowsze kawałki, jak chociażby „Dark Necessities” czy „Go Robot”. Album „The Getaway” jest następcą „I’m with You” z 2011 roku. Za nowy krążek odpowiedzialny jest Danger Mouse, który współpracował m.in. z Gorillaz czy The Black Keys. Natomiast Nigel Godrich zmiksował materiał na „The Getaway”.

Zespół ostatni raz w Polsce był w ramach festiwalu Open’er 2016. Basista Flea wsparł wówczas Polaków śpiewając „Polska biało-czerwoni”, bowiem tego samego dnia odbywał się mecz Polska-Portugalia.

Red Hot Chili Peppers to jeden z najbardziej spektakularnych i odnoszących sukces zespołów w historii rocka. Wokalista Anthony Kiedis, basista Flea, perkusista Chad Smith i gitarzysta Josh Klinghoffer sprzedali ponad 60 mln. płyt, w tym ponad pięć multi-platynowych albumów. Zdobyli wspólnie sześć statuetek Grammy za m.in.:

„Najlepszy Album Rock” dla Stadium Arcadium, „Najlepsze Wokalne Wykonanie Rock przez Duet lub Grupę” dla Dani California, „Najlepsza Piosenka Rock” dla Scar Tissue oraz „Najlepsze Wykonanie Hard Rock” dla Give It Away. W kwietniu 2012 r. zespół został wprowadzony do elitarnego Rock and Roll Hall of Fame.

Red Hot Chili Peppers – Kraków [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, AKCJE FESTIWALOWE, LINE-UP, FESTIWAL ONLINE]

Jako support zagra duet Knower. Jest to electropopowy duet z każdym albumem zyskuje więcej popularności, a ich ostatni krążek, wydany w 2016 roku “Life”, spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony miłośników progresywnego popu. Będący inteligentną parodią współczesnej kultury, zachwycił również krytyków, znudzonych powielanymi w gatunku schematami i gotowych na przyjęcie zespołu, który połączy oryginalność Die Antwoord z głębokim i cynicznym przekazem.

Od ekstrawaganckiego elektronicznego funku po taneczny pop, muzyka duetu bez wątpienia rozgrzeje fanów na krakowskim stadionie, a utwory takie jak “Butts Tits Money” czy “The Government Knows” (do sprawdzenia tutaj) w wykonaniu na żywo przysporzą grupie nowych fanów. Występ Louisa Cole’a i Genevieve Artadi na pewno długo pozostanie w pamięci wszystkich widzów.

TIMING KONCERTU

16:30 – EARLY ENTRANCE
17:00 – WEJŚCIE
19:00 – KNOWER
20:30 – RED HOT CHILI PEPPERS

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *