HDStreams.pl - oglądaj online

System Of A Down – Impact Festival 2017 – Powtórka

System Of A Down – Impact Festival 2017 – Powtórka. Grupa System of a Down wystąpi 17 czerwca 2017 w ramach organizowanego w Krakowie Impact Festival 2017, transmisje na żywo z tego wydarzenia pokaże HDStreams.pl

System of a Down powstał w połowie lat 90-tych w Południowej Kalifornii. Aerials, Toxicity, A.T.W.A., Chop Suey!, B.Y.O.B. – to tylko kilka z największych hitów grupy, za ostatni z nich zespół otrzymał nagrodę Grammy w kategorii Best Hard Rock Performance.

Grupa ma na swoim koncie łącznie pięć albumów studyjnych. Debiutancki, zatytułowany po prostu System Of A Down, światło dziennie ujrzał w 1998 roku. Spotkał się z przychylnością fanów i krytyków – w Stanach pokrył się platyną, a w Kanadzie złotem. Następnie ukazały się Toxicity i Steal This Album!
Ostatnie propozycje grupy to Mezmerize i Hypnotize – obie z 2005 roku.

Kamil Sordyl współzałożyciel portalu dla polskich fanów zespołu wraz z Michałem Zabrzeckim od 2010 roku stara się jednoczyć rodzimych fanów na łamach strony soadsite.pl. Panowie mogą się pochwalić akcją Poland Loves SOAD (znanej również jako We Want SOAD In Poland) z roku 2010. Teraz wraz z pozostałymi członkami załogi portalu postanowili stworzyć specjalną koncertową akcję Weź Balona Dla Darona.

Dlaczego balony? Organizatorzy wracają pamięcią do 1998 roku, gdy podczas polskiego koncertu zespołu doszło do nieprzyjemnej sytuacji – publiczność zaczęła muzyków obrzucać wszystkim, co miała pod ręką, tym samym zmuszając ich do wcześniejszego przerwania koncertu.

System Of A Down – Impact Festival – Kraków [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, AKCJE KONCERTOWE, BILETY, KONCERT ONLINE]

Daron Malakian w łódzkiej Atlas Arenie w 2013 roku pod koniec utworu „Hypnotize” podniósł leżący obok balonik mówiąc: „Miło, że rzucacie do nas balonami zamiast bułkami i resztą pieniędzy z kieszeni”. Dlatego też organizatorzy postanowili ocieplić wizerunek Polski

Przypomnijmy, że na koncert System of a Down w łódzkiej Atlas Arenie w 2013 roku bilety rozeszły się błyskawicznym tempie. Zespół dał fantastyczny koncert, i od tamtej pory fani czekają na więcej!

Retransmisja koncertu do obejrzenia [TUTAJ] lub
Do pobrania [TUTAJ]

Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *