HDStreams.pl - oglądaj online

Sunrise 2017 – Kołobrzeg – Powtórka

Sunrise 2017 – Kołobrzeg – Powtórka. Sunrise Festival od wielu lat przyciąga miłośników elektronicznych brzmień. I tak również będzie podczas jubileuszowej edycji! Zapraszamy na transmisje, którą przeprowadzi HDStreams.pl

Sunrise Festival to 3 dni nieprzerwanej zabawy w świetnym towarzystwie. Odbywa się co roku w Kołobrzegu na terenie Amfiteatru i jego rozległego parkingu, tuż obok plaży w dzielnicy uzdrowiskowej. Już od 15 lat sukcesywnie buduje markę jednego z najlepszych festiwalów muzycznych nie tylko w Polsce, ale w całej Europie i przyciąga na swoje sceny gwiazdy takie jak David Guetta, Armin van Buuren, Tiesto czy Hardwell. Sunrise Festival to nie tylko doskonała muzyka i świetni ludzie, ale także wyjątkowe wrażenia wizualne i nieziemski pokaz pirotechniczny.

Od piątku 21 lipca do niedzieli 23 lipca 2017 Kołobrzeg ponownie stanie się światową stolicą muzyki elektronicznej, a dziesiątki tysięcy fanów przeżyje tutaj jeden z najwspanialszych weekendów w swoim życiu. Po raz pierwszy w historii, w ostatnim dniu festiwalu impreza odbędzie się na dwóch scenach. Festiwal, w ciągu trzech dni gromadzi ponad 80,000 uczestników.

Sunrise 2017 – Kołobrzeg [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, AKCJE KONCERTOWE, BILETY, KONCERT ONLINE]

Atmosfera nieustającej zabawy w doborowym towarzystwie, piękne widoki na Bałtyk, ciepły piasek pod stopami i muzyka w najlepszym wydaniu – After Party po Sunrise Festival to najsłynniejsza plażowa impreza w naszym kraju, to doskonałe zwieńczenie święta muzyki klubowej, to niepowtarzalna okazja do delektowania się dźwiękami muzyki House w najlepszej możliwej jakości. Jakości, którą w tym roku, po raz pierwszy na taką skalę w Polsce, zapewni odpowiedzialny za nagłośnienie brytyjski system dźwiękowy Funktion One.

Poniżej przedstawiamy pełny line up imprezy:

21.07.2017
Shermanology
Dimitri Vegas & Like Mike
W&W
Klingande
Chocolate Puma
Kris Kross
Malaa
NERVO
Dirty Rush & Gregor Es

22.07.2017
GROMEE
Don Diablo
Oliver Heldens
Martin Solveig
Lucas & Steve
Yves V
Galantis
Quintino
Fafaq

23.07.2017
DJ Adamus
Neevald
Matush
DJ W
Miqro
Skytech
Ruben De Ronde
Armin van Buuren

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *