HDStreams.pl - oglądaj online

Szpilka vs Kownacki – Nowy Jork – Powtórka

Szpilka vs Kownacki – Nowy Jork – Powtórka. Zapraszamy na transmisje gali boksu gdzie 15 lipca w Nowym Jorku dojdzie do pojedynku Szpilki z Kownackim, który raczej nie skończy się na punkty. Początek gali o 01:00 czasu polskiego.

15 lipca w Nowym Jorku obejrzymy walkę Artura Szpilki z Adamem Kownackim (głównym wydarzeniem tej imprezy będzie walka byłego czempiona wagi lekkiej Omara Figueroy z byłym mistrzem świata czterech kategorii wagowych Robertem Guerrero). Dla tego pierwszego to pierwszy występ po porażce przed czasem z Deontayem Wilderem w styczniu ubiegłego roku, ale celuje w efektowną wygraną. – Liczyłem na kogoś mocniejszego – mówi Szpilka, który jednak nie ma zamiaru lekceważyć Kownackiego. Ten pochodzący z okolic Łomży pięściarz od siódmego roku życia mieszka w USA. W zawodowym ringu jeszcze nie przegrał, a 12 z 15 rywali pokonywał przed czasem.

– Doceniam Adama. Wiem, że będzie to dla niego szansa i zrobi, co może. Ma jednak pecha, bo staje do zawodnika, który troszkę już tego boksu „łyknął”, a dodatkowo dla mnie to jest walka o być albo nie być. Jeśli przegram, mogę zapomnieć o wielkim boksie. Jeśli on przegra, dalej będzie w tej grze – mówi Szpilka i zapewnia, że będzie gotowy na sto procent. – Szkoda tylko, że muszę się bić z Polakiem. Brakowało propozycji i musiałem wziąć tę walkę, żeby wrócić do rankingów. To jest najważniejsze – dodał pięściarz z Wieliczki, który obecnie mieszka w Teksasie. Kownacki zdaje sobie sprawę z możliwości, jakie otworzyłyby się przed nim po pokonaniu Szpilki i zapewnia, że z nich skorzysta. – Artur walczył o tytuł mistrza świata, więc kiedy go pokonam, sam będę bliżej takiego pojedynku – mówi Adam, który aktualnie jest sparingpartnerem Tomasza Adamka w Łomnicy.

Promocja walki Kownacki – Szpilka trwa już jednak w najlepsze, szczególnie w mediach społecznościowych. – Artur coś tam czasem napisze – śmieje się Kownacki. – Może się boi? Będę przygotowany, po konkretnym obozie, trafię go w tę słabą szczękę i wygram. Brak odporności na ciosy to nie jest moja teoria, tylko fakt. W końcu Szpilka wiele razy już leżał na deskach – dodaje mieszkający w Nowym Jorku pięściarz, który sam często słyszy docinki na temat nie do końca sportowej budowy.

Szpilka vs Kownacki – Nowy Jork [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

– Bokser to nie kulturysta. Ludzie chcą widzieć 6-pak na brzuchu, ale to zapewnia im Artur, bo ciągle pokazuje się na zdjęciach w mediach społecznościowych. A ja? Cóż, nie brakuje mi gazu na pełny dystans, potrafię zadać mnóstwo ciosów – śmieje się „Baby face” i zaraz dodaje, że mimo wszystko czuje się docenianym sportowcem. – Mam dobrą opinię w USA, chwalą mnie. Nie jestem jednak żadnym celebrytą i nie gadam głupot, tylko staram się normalnie żyć. Dzisiaj nie muszę łączyć boksu z inną pracą. Kiedyś zarabiałem na budowach, gdzie było naprawdę przerąbane i w klubach, stojąc na bramce. Teraz mogę stawiać tylko na sport. Przygotuję się odpowiednio i wygram ze Szpilką! – zapewnia.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *